Соработка
Соработка со Русија, Србија и Арапските земји
Уло системи
Складирање во сопствен ладилник на површина од 800м2, дизајниран и изграден по сите Европски стандарди со уло системи.
Трговија со овошје и зеленчук
100% природни, високо квалитетни производи, складирани и одржувани според високи критериуми.
Гаранцијата е во наши раце
Гарантираме за секоја внесена и изнесена пратка од нашиот магацин.

КРАТКА ИСТОРИЈА

Новооснована  2020  година како ќерка фирма на веќе успешно докажана транспортна фирма која целосно го освојува Азискиот и Европскиот континент со сопствен ладилник  во кој веќе  се наоѓаат производите спремни за продажба. 

МИСИЈА И ВИЗИЈА

Ние во Green Fruit имаме еден главен фокус –> Нашиот клиент. Нашата мисија и визија е да бидеме компанија на која може да се наслони комплетно Нашиот клиент за висок квалитет, свежи производи, конкурентни цени и неверојатна 24/7 услуга за клиентите.

1 +
Клиенти
1 +
Нашиот Тим
1 %
Сигурност
1 %
Лојалност

ВИСОКО КВАЛИТЕТНИ ПРОИЗВОДИ, СКЛАДИРАНИ И ОДРЖУВАНИ СПОРЕД ВИСОКИ КРИТЕРИУМИ

Со гаранција за квалитет  до сите потрошувачи на истите дури и во време кога тие се дефицит на пазарот .

Јаболкото – чувар на вашето здравје
Јаболката се извонредно овошје богато со витамин Ц, витамини од групата Б, калциум, калиум, фосфор, железо, магнезиум и цинк, но овој сочен плод содржи и многу антиоксиданси и растителни влакна кои дополнително го засилуваат одбранбениот систем на телото.
Јаболкото - лековито овошје
Јаболкото од секогаш се смета за лековито овошје и не без причина е речено, „Јаболко на ден и без доктор секој ден“! Може да се каже дека се смета за едно од најомилените и најпопуларните овошја во историјата кое долго време е поврзано со Библиската приказна за Адам и Ева.
Cart

No products in the cart.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping