Slide ТРГОВИЈА СО
ОВОШЈЕ И
ЗЕЛЕНЧУК
Високо квалитетни производи складирани и одржувани
slider-layer4 slider-layer3 slider-layer7 slider-layer5 slider-layer6 slider-layer8
Slide УЛО СИСТЕМИ slider-bg1 Складирањето на јаболко под помала концентрација на кислород (1,0-1,3% во некои случаи и пониско од 1%) slider-layer4 slider-layer7 slider-layer5 slider-layer6 slider-layer8 Slide Квалитет на кој секогаш може да му верувате h1-slide3-layer1 slider-bg1 h1-slide3-layer4 h1-slide3-layer3 slider-layer7 slider-layer5 slider-layer6 slider-layer8 slider-layer4

Најдобри цени во индустријата

Да се биде во индустријата веќе неколку години ни ја нуди можноста и времето да изградиме односи со нашите земјоделци и затоа сме во можност да им понудиме на нашите клиенти конкурентни цени во индустријата.

Наше најголемо значење

Нашата компанија е многу иновативна во индустријата и внимателно ги следи сите светските трендови за да ве осигури вас, нашите клиенти нудејќи ви свежи и квалитетни производи. Ние сакаме да ја зголемите вашата профитабилност затоа што вие имате најголемо значење за нас
ВИСОКО КВАЛИТЕТНИ ПРОИЗВОДИ, СКЛАДИРАНИ И ОДРЖУВАНИ СПОРЕД ВИСОКИ КРИТЕРИУМИ

Со гаранција за квалитет  до сите потрошувачи на истите дури и во време кога тие се дефицит на пазарот .

Јаболкото – чувар на вашето здравје
Јаболката се извонредно овошје богато со витамин Ц, витамини од групата Б, калциум, калиум, фосфор, железо, магнезиум и цинк, но овој сочен плод содржи и многу антиоксиданси и растителни влакна кои дополнително го засилуваат одбранбениот систем на телото.
Јаболкото - лековито овошје
Јаболкото од секогаш се смета за лековито овошје и не без причина е речено, „Јаболко на ден и без доктор секој ден“! Може да се каже дека се смета за едно од најомилените и најпопуларните овошја во историјата кое долго време е поврзано со Библиската приказна за Адам и Ева.

Вкусот и мирисот се гаранција за квалитет

1 +
Клиенти
1 +
Нашиот Тим
1 %
Сигурност
1 %
Лојалност
~ Понуда на неделата! ~

Земи ја најдобрата понуда за оваа недела!

Cart

No products in the cart.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping